Slovenska univerzitetna reprezentanca 2019

Slovenska univerzitetna reprezentanca 2019

Znana je univerzitetne reprezentance, ki bo Slovenijo zastopala na 29. zimski univerzijadi v Krasnojarsku v Rusiji, ki bo potekala med 2. in 12. marcem 2019. Slovenijo do zastopalo 20 športnikov in športnic, ki bodo nastopili v 6 različnih športih. Natopilo bo 8 študentk in 12 študentov, celotna delegacija pa bo štela 30 ljudi.

 

PODPORNIKI projekta 1500px2

  

Univerzitetna reprezentanca Slovenije:

alpsko smucanje ALPSKO SMUČANJE
Ana Zimsek urejeno2

ANA ZIMŠEK

Fakulteta za management / Univerza na Primorskem

discipline na ZUNI 2019: slalom, veleslalom, ekipna tekma

članica univerzitetne reprezentance: tretjič

klub: SK Velenje

Eva Zimsek urejeno1

EVA ZIMŠEK

Evropska pravna fakulteta / Nova univerza

discipline na ZUNI2019: slalom, veleslalom, ekipna tekma

članica univerzitetne reprezentance: prvič

klub: SK Velenje

 Katrin Don urejeno

KATRIN DON

Fakulteta za šport / Univerza v Ljubljani

discipline na ZUNI2019: slalom, veleslalom, super-G, alpska kombinacija

članica univerzitetne reprezentance: prvič

klub: SD Novinar

Sasa Brezovnik urejeno

SAŠA BREZOVNIIK

Mednarodna fakulteta za družbene in poslovne študije Celje

discipline na ZUNI2019: slalom, veleslalom, super-G, alpska kombinacija, ekipna tekma

članica univerzitetne reprezentance: prvič

klub: SK Unior Celje

 Matevz Rupnik urejeno

MATEVŽ RUPNIK

Fakulteta za naravoslovje / Univerza v Novi Gorici

discipline na ZUNI2019: slalom, veleslalom, super-G, alpska kombinacija, ekipna tekma

član univerzitetne reprezentance: prvič

klub: SM Postojna

 Ven Florjančič urejeno

VEN FLORJANČIČ

Ekonomsko poslovna fakulteta / Univerza v Mariboru

discipline na ZUNI2019: veleslalom, super-G, alpska kombinacija

član univerzitetne reprezentance: prvič

klub: SK Branik Maribor

Rok Peternelj urejeno

ROK PETERNELJ

trener

 

 

tek na smuceh1
TEK NA SMUČEH
Nina Klemencic popravljeno

NINA KLEMENČIČ

Fakulteta za organizacijske vede / Univerza v Mariboru

discipline na ZUNI2019: 5 km klasika, 10 km zasledovanje, sprint, 15 km skupinski start, ekipna tekma

članica univerzitetne reprezentance: prvič

klub: TSK Triglav Kranj

Anja Zavbu Kunaver obdelano

ANJA ŽAVBI KUNAVER 

Fakulteta za matematiko in fiziko / Univerza v Ljubljani

discipline na ZUNI2019: 5 km klasika, 10 km zasledovanje, sprint, 15 km skupinski start, ekipna tekma

članica univerzitetne reprezentance: prvič

klub: TSK Logatec

Neza Zerjav urejeno

NEŽA ŽERJAV 

Fakulteta za kemijo in kemijsko tehnologijo / Univerza v Ljubljani

discipline na ZUNI2019: 5 km klasika, 10 km zasledovanje, sprint, 15 km skupinski start, ekipna tekma

članica univerzitetne reprezentance: prvič

klub: ND Rateče Planica

Sebastian potokar urejeno

SEBASTJAN POTOKAR

Zdravstena fakulteta / Univerza v Ljubljani

discipline na ZUNI2019: 10 km klasika, 10 km zasledovalno, 1,5 km sprint, 30 km skupinski start

član univerzitetne reprezentance: prvič

klub: TSK Jub Dol

Jure Čebokli urejeno  

JURE ČEBOKLI

trener

deskanje na snegu
DESKANJE NA SNEGU
Jernej Glavan

JERNEJ GLAVAN

Šolski center Celje / Višja strokovna šola

disciplini na ZUNI2019:  alpski slog: paralelni slalom, paralelni veleslalom

član univerzitetne reprezentance: prvič

klub: Sport klub M-Celje

Max Kralj Kos photo

MAX KRALJ KOS

Ekonomsko poslovna fakulteta / Univerza v Mariboru

disciplina na ZUNI2019: slopestyle

član univerzitetne reprezentance: prvič

klub: S&S Club Medvei Griže

Peter Podlogar

PETER PODLOGAR

Ekonomska fakulteta / Univerza v Ljubljani

disciplina na ZUNI2019: slopestyle

član univerzitetne reprezentance: drugič

klub: SBC Bled

Gasper Oblak popravljeno

GAŠPER OBLAK

trener, alpski slog

Anej Miglar urejeno

ANEJ MIGLAR

trener, prosti slog

 

freestyle SMUČANJE PROSTEGA SLOGA
 Maj Štirn photo

MAJ ŠTIRN 

Ekonomska fakulteta / Univerza v Ljubljani

disciplina na ZUNI2019: slopestyle

član univerzitetne reprezentance: prvič

klub: Smučarsko društvo 1080

 Ziga Kovacic POR

ŽIGA KOVAČIČ

Filozofska fakulteta / Univerza v Ljubljani

disciplina na ZUNI2019: slopestyle

član univerzitetne reprezentance: drugič

klub: Smučarsko društvo 1080

 Maks Pikec urejeno

MAKS PIKEC

Šolski center Kranj / Višja strokovna šola

disciplina na ZUNI2019: slopestyle

član univerzitetne reprezentance: prvič

klub: Športno akrobatski klub Kranj

Roman Vidovic POR

ROMAN VIDOVIČ

trener

umetnostno drsanje
UMETNOSTNO DRSANJE
Marusa Udrih urejeno

MARUŠA UDRIH

Fakulteta za šport / Univerza v Ljubljani

 disciplina na ZUNI2019: kratki in prosti program

članca univerzitetne reprezentance: prvič

klub: Drsalni klub Celje

Alja Pahor obdelano

ALJA PAHOR

trenerka

orintacija
SMUČARSKA ORIENTACIJA
Blaz Petrovic urejeno

BLAŽ PETROVIČ 

Fakulteta za šport / Univerza v Ljubljani

discipline na ZUNI2019: print, zasledovanje, srednja razdalja

član univerzitetne reprezentance: prvič

klub: OK Polaris

Jost Lapajne urejeno

JOŠT LAPAJNE

Fakulteta za šport / Univerza v Ljubljani

discipline na ZUNI2019: sprint, zasledovanje, srednja razdalja

član univerzitetne reprezentance: prvič

klub: OK Azimut

Iztok Rojc urejeno

IZTOK ROJC

trener

 

U LAIKA maskota ZUNI2019 SUSA SPREMSTVO

 

Zvjezdan Mikič urejeno

ZVJEZDAN MIKIĆ

vodja odprave

Srecko Ferlez urejeno

SREČKO FERLEŽ

predstavnik za stike z javnostmi

Gregor Mišič urejeno

GREGOR MIŠIČ

kinezioterapevt

 

SF
Foto: SUSA

Facebook Twitter Google+ Pinterest