Odbojka

FOTO/VIDEO: Oba odbojkarska naslova v Ljubljano, v futsalu najboljši Maribor

Objavljeno v Državna univerzitetna prvenstva

V četrtek, 30. 5. 2019 sta bili v Mariboru državni univerzitetni prvenstvi v odbojki in futsalu/dvoranskem nogometu. V Univerzitetnem športnem centru Leona Štuklja sta naslov prvakov in prvakinj v odbojki osvojili ekipi Univerze v Ljubljani. V futsalu pa so po streljanju kazenskih strelov na odločilni tekmi študenti Univerze v Mariboru premagali študente Univerze v Ljubljani. Bilo je 3:2. V futsalu in ženski odbojki so 3. mesto zasedli študenti Univerze na Primorskem.

Več

Razpis državnih univerzitetnih prvenstev v odbojki in futsalu 2018/19

V četrtek, 30. 5. 2019 bo v Mariboru državno univerzitetno prvenstvo v odbojki in futsalu/dvoranskem nogometu. V Športni dvorani Vrbanska bo potekalo državno univerzitetno prvenstvo v futsalu, v Univerzitetnem športnem centru Leona Štuklja, pa državno univerzitetno prvenstvo v odbojki. Obe tekmovanji se bosta pričeli ob 11:00 in bosta trajali predvidoma do 16:00. Največja univerzitetna središča bodo imela predstavnike v moški in ženski odbojki ter futsalu v moški kategoriji.